loader

Ексорендар «Кіровоградтепло» програв суд «Нафтогазу», де зараз працює: розплачуватиметься Кропивницький


Власник ТОВ «ЦНТІ УНГА», яке до травня орендувало цілісний майновий комплекс «Кіровоградтепло», і заборгувало мільйони гривень НАК «Нафтогаз», сам працює в «Нафтогазі».

Об этом сообщает http://worlddailynewsblog.com

136490 copy
Про це під час виконкому повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Нагадаємо, вчора, під час сесії міськради повідомили про те, що ТОВ «ЦНТІ УНГА» програло суд «Нафтогазу» і таким чином сума боргів зросла ще на 19 мільйонів гривень. Оскільки місто повернуло «Кіровоградтепло» у комунальну власність, борги підприємства доведеться гасити з бюджету міста.
«Девятнадцять мільйонів Кавалко мені підносить, тому, що він працює в «Нафтогазі» посадовою особою і не хоче сваритися з працедавцем. І він до апеляційного суду не звернувся, не звернувся до Верховного суду, а в першій інстанції визнав свою поразку, визнав додаткову заборговніність по причині заниженого тарифу», — каже Райкович.

За даними Єдиного реєстру підприємств, власником ТОВ «ЦНТІ УНГА» є Ковалко Олександр Михайлович. Станом на 2018 рік Ковалко був заступником Голови Правління НАК «Нафтогаз України». Наразі він обіймає посаду Голови секретаріату науково-технічної ради.

У той самий час цього добргу могло б і не виникнути, якби місто минулого року підняло тариф на тепло, який був економічнообгрунтований. Наразі ж Держаудитслужба визнала, що місто затвердило у минулому опалювальному сезоні занижені тарифи на тепло. Сьогодні, 9 жовтня, виконком підвищив тарифи на опалювальний сезон 2019-2020.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/54918-eksorendar-kirovohradteplo-prohrav-sud-naftohazu-de-zaraz-pratsiuie-rozplachuvatymetsia-kropyvnytskyi”