loader

Анастасія Заворотнюк вийшла з коми - ЗМІ

Анастасія Заворотнюк вийшла з коми — ЗМІ

Відома акторка та зірка серіалу "Моєї прекрасної няні" Анастасія Заворотнюк, яка наразі перебуває у тяжкому стані, вийшла з коми.

Про це повідомляє kp.ru, посилаючись на свої джерела в медичних колах.

Як переконує видання, наразі Анастасія Заворотнюк знаходиться у свідомості й дихає самостійно.

"Анастасія знаходиться у свідомості й дихає самостійно, не дивлячись на повідомлення ЗМІ про її критичному стані. Лікарі оцінюють її стан як важкий", — пише телеграм-канал Baza.

Офіційного підтвердження про те, що Анастасія Заворотнюк вийшла з коми, від медиків немає. У клініці також не підтверджують, що акторка знаходиться у них.

Окрім того, не коментують стан здоров’я зірки і її рідні. Представники Анастасії також вважають за краще не висловлюватися про хворобу.

Зауважимо, що днями у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, однак тоді директор акторки Стас Христовий спростував цю інформацію і повідомив, що актриса сама розповість про свій стан в ефірі одного з федеральних телеканалів. А буквально нещодавно з’явилась інформація, що лікарі припинили інтенсивне лікування Заворотнюк, через погіршення її стану, оскільки в неї діагностували набряк мозку, а також її частково паралізувало, буцімто у неї почали відмовляти органи й розвинулася пневмонія.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/anastasiya-zavorotnyuk-viyshla-z-komi-zmi-1413402.html”