loader

Кремль після ядерного вибуху похвалився, що виграє гонку озброєнь в США

У Кремлі похвалилися тим, що випереджають США у сфері розробки ядерної зброї на тлі вибуху під Северодвінську, який привів до істотного підвищення рівня радіації.

Про це повідомляє «Європейська правда».

Спілкуючись у вівторок з журналістами, представник Кремля Дмитро Пєсков відмовився коментувати інцидент.

Він сказав, що «організація, яка проводила випробування, вже зробила заяву з цього приводу, вони пояснили причини аварії, що сталася під час випробувань», – цитує його агентство ТАСС. Пєсков назвав загибель співробітників під час випробування «героїчної».

У російської державної компанії «Росатом» заявили, що пожежа і вибух під Северодвинск 8 серпня стався під час випробування ракети на морській платформі. Аварія призвела до загибелі 5 осіб та підвищення рівня радіації.

Президент США Дональд Трамп, реагуючи на події в Росії, заявив у своєму Twitter, що США «багато чому вчаться від невдалого ракетного вибуху в Росії», і додав, що «у нас є схожі, хоча і більш досконалі технології».

Пєсков у вівторок заявив, що США, хоча і витрачають на питання оборони більше грошей, ніж всі держави світу, відстають від Росії.

Пєсков сказав, що Володимир Путін неодноразово говорив, що «російські розробки в цій області поки значно випереджають рівень, досягнутий іншим країнам, і є досить унікальними», цитує його ТАСС.

Як відомо, Сполучені Штати 2 серпня офіційно вийшли з російсько-американського Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), який ознаменував собою завершення холодної війни.

Аналітики побоюються, що крах історичної угоди може призвести до нової гонки озброєнь між США, Росією і Китаєм.Джерело статті: “http://povin.com.ua/222475-13-08.html”