loader

Помер журналіст Вадим Комаров, якого жорстоко побили у центрі Черкас

Помер журналіст Вадим Комаров, якого жорстоко побили у центрі Черкас

В ніч проти 20 червня помер черкаський журналіст Вадим Комаров, якого жорстоко побили у центрі міста на початку травня.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Вадим Комаров, жорстоко побитий у центрі Черкас 4 травня, від часу нападу був без свідомості, перебував у стані коми.

У лікарню після побиття його привезли з відкритою черепно-мозковою травмою і одразу зробили операцію. Увесь цей час - більше місяця — стан Комарова був тяжкий, він так і не прийшов до тями. У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею замах на умисне вбивство і шукали нападника.

Колеги Комарова стверджують: журналіста вбили через професійну діяльність. Напередодні побиття він анонсував, що опублікує факти, які доводять причетність деяких чиновників Черкас до корупційних схем.

Нагадаймо, що вранці 4 травня у Черкасах невідомий проломив череп місцевому журналісту-розслідувачу Вадиму Комарову. В лікарню постраждалого привезли з відкритою черепно-мозковою травмою. Хірурги одразу зробили операцію, наразі стан Комарова тяжкий. Потерпілий перебуває в реанімації у стані коми. Тим часом колеги Комарова свідчать, що напередодні він анонсував на суботу публікацію плівок, які доводять причетність деяких чиновників Черкас до корупційних схем.

ВідеоУ лікарні помер черкаський журналіст Вадим Комаров, якого жорстоко побили у центрі міста

Про це повідомив керівник спілки журналістів Сергій Томіленко У лікарню після побиття його привезли з відкритою черепно-мозковою травмою. Там одразу зробили операцію. Увесь цей час, більше місяця, стан Комарова був тяжкий, він так і не прийшов до тями.

У лікарні помер черкаський журналіст Вадим Комаров, якого жорстоко побили у центрі міста
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/pomer-zhurnalist-komarov-yakogo-zhorstoko-pobili-u-centri-cherkas-1365444.html”