loader

Екс-голова СБУ вирішив податися у президенти

Екс-голова СБУ вирішив податися у президенти

Екс-глава Служби безпеки України Ігор Смешко заявив про намір балотуватися у президенти на виборах-2019

Про це він повідомив 13 січня на своїй сторінці у Facebook.

"Рішення ... прийнято. Почав оформлення документів для регістрації у ЦВК кандидатом у президенти України", — заявив Смешко.

Ігор Смешко заявив, що не мав "жодних контактів з олігархами і не будемо співпрацювати", а гроші на передвиборчу кампанію планує залучити від "малого та середнього бізнесу".

"Ми дуже сподіваємося на малий і середній бізнес — задля якого є спроба нарешті створити потужну силу, яка стане основою заснованої на ідеології демократії консервативно-демократичної партії", - заявив Смешко, коментуючи питання про походження коштів для проведення президентської кампанії.

Головним конкурентом у передвиборній гонці Смешко назвав "засоби масової інформації, які контролюються олігархами".

"Вони, на жаль, не розуміють, що для того, щоб врятувати країну і себе, і капіталізацію, вони повинні почути народ, який хоче жити по правилах", — зазначив він.

На питання про передвиборчий штаб Смешко заявив, що "він існує", але відмовився повідомити будь-які деталі.

"Існує штаб, існує команда професійних людей, які здатні по кожному напрямку взяти ситуацію в руки ... Про це (голову штабу та ін. — ред.) ви дізнаєтеся після моєї реєстрації у ЦВК", — заявив Смешко.Джерело статті: “http://ua-independent.com/eks-holova-sbu-vyrishyv-podatysia-u-prezydenty”

Курс Биткоин (bitcoin)