loader

Місяці за три звичайні люди почнуть бити перекупників, які, продаючи їм "євробляхи", обіцяли, що все законно і все буде нормально

Після набуття чинності закону про "євробляхи", місяці за три, з’явиться багато заяв про напад на активістів "Авто Євро Сили". Звичайні люди, не обізнані в заморочках правил ввезення, почнуть бити перекупників, які, продаючи їм ці розвалюхи, обіцяли, що все законно і все буде нормально. А держава нічого не зможе зробити, тому що "євроблях" багато, а влада – "сцикуни".


Чому ніхто не говорить правди? Ввезення "євроблях" – це бізнес. Серйозний бізнес. Із мільярдними оборотами. Побудований на обмані покупців. Окрім цього, рух "євроблях" – це ще й соціальний ліфт для групи пройдисвітів, які осідлали тему "не плати податків і нічого не буде".


Чому спалив машину вчора "бляхер"? Із кількох причин. І жодної він не озвучив. Для нього ця машина не має жодної цінності. За тиждень максимум у нього буде нова, і не гірша. Йому потрібно привернути увагу до себе в події, тому що його вікно можливостей раптово закрилося. Якщо закон підписує президент, "євробляхери" як "велика сім’я" втрачають мету боротьби. Усе, немає об’єднавчої ідеї. А ще вони почали втрачати гроші. Відразу, щойно на табло показали результати голосування. Реальні гроші. За лобіювання, за відмазки, за тиск на копів та органи влади. Усе. Баста, карапузики.


І найголовніше – вчора, після голосування, табір розділився на дві частини. Перші – ті, хто на цьому заробляв величезні гроші. Другі – ті, кого зраджували і розводили на останні гроші люди з першої групи. Усе ж дуже просто.


Нещодавно на одну з наших СТО приїхала молода пара з перекупом, для того щоб віддефектувати поверхнево BMW Х5. Не найбільш заряджений Х5, але все-таки Х5. Хлопці зовсім молоді. "Беху" їм пропонували за $5700. Механіки подивилися машину, вона в жахливому стані. Ходові в друзки, коробка протікає та інші дрібниці. І для того, щоб вона продовжувала їздити, потрібно вкинути в неї як мінімум $1,5–2 тис. Ну, немає таких цін у $5 тис. на живі машини ніде.


Перекупник почав істерити, парочка напружилася. Загалом, перекупник поїхав ні з чим, хлопці залишилися чесно поговорити. Це їхня перша машина. Досвіду водіння немає у жодного. Отримали права, захотіли купити машину "кататися по місту". Спробували їм пояснити, що ця машина не дуже підходить для людей без досвіду водіння. Що в підсумку буде ДТП. А якщо врахувати, що машина потужна – наслідки можуть бути серйозними.


Ще знаю кілька випадків із Volkswagen B5, які після купівлі зависають на станції, бо перебрати ходову – це рівно половина ціни автомобіля.


Проблема, про яку не замислюються "щасливі покупці" "євроблях", котрі завозять для перепродажу, в тому, що всі вони перероблені. Вони класні поки не починають сипатися. А сипатися вони почнуть. Поки вони ще можуть їздити, на них їздять за кордоном. До повного зносу і втоми. А потім продають за копійки, тому що лагодити дорого. Доглянуту машину, яку обслуговували, не можна купити за ціною брухту. Навіть якщо їй 10 або 15 років.


Але найбільша проблема для мене як для водія – це ті люди, які сідають за кермо цих машин. Такого трешу, як в останній рік, на дорогах я не пригадаю. Навіть коли в 90-х масово братки сіли на завезені іномарки, купивши права, такого трешу не було. Тому що для них ці машини коштували дорого і становили цінність.


І так, смішно чути, що Порошенко, коли підпише цей закон, втратить скількись там голосів. "Євробляхери" є двох видів. Ошукані перекупниками жертви та ідейні пройдисвіти. Перші будуть голосувати за тих, за кого захочуть. А другі і так не голосували б. Їхні кандидати – це махрові популісти типу Саакашвілі.


Джерело: Роман Донік / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/donik/-misjatsja-cherez-tri-zvichajni-ljudi-pochnut-biti-perekupok-jaki-prodajuchi-jim-evrobljahi-obitsjali-shcho-vse-zakonno-i-vse-bude-normalno-492278.html”

Курс Биткоин (bitcoin)