loader

’’Ми видужуємо’’: травмований у ДТП актор ‘’Дизель шоу’’ звернувся до глядачів

Український гуморист Єгор Крутоголов, актор студії "Дизель Шоу", учасники якої у жовтні цього року потрапили у ДТП на трасі Київ — Львів, втративши колегу, актрису Марину Поплавську, звернувся до глядачів із вдячністю.

Як зазначив у своєму відеозверненні Крутоголов, завдяки підтримці глядачів і шанувальників актори "Дизель шоу" одужують. Відео з’явилося на офіційній сторінці студії в Instagram (відео дивіться нижче).

’’Ми видужуємо’’: травмований у ДТП актор ‘’Дизель шоу’’ звернувся до глядачів

Єгор Крутоголов

Фото: tochka.net

"Ще раз хочу подякувати всім за підтримку. Саме завдяки вашим старанням ми одужуємо. Все буде кльово", — наголосив він.

Як стало відомо раніше, всупереч побоюванням шанувальників "Дизель шоу", учасники студії не мають наміру припиняти діяльність. Склад гумористів покине лише один учасник — Олег Іваниця, який зізнався, що не бачить себе у проекті без Марини Поплавської.

Новини
‘’Треба відійти’’: зірка ‘’Дизель шоу’’ вперше показала себе після аварії

Відео Крутоголова подивилися понад 100 тис. користувачів мережі, багато з них висловили в коментарях свою підтримку і залишили побажання про якнайшвидше одужання.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Всех интересует здоровье актёров "Дизель шоу", наш Егор Крутоголов всячески старается восстановиться, чтобы поскорее вернуться на сцену. Вы даже не представляете, как ему в этом помогает ваша поддержка. Она даёт ему много дополнительных сил и стимулов. Смотрите сами. #дизельшоу #дизельстудио

Публікація від Дизель Студіо (@dizelstudio)

Нагадаймо, що в суботу, 20 жовтня, учасники "Дизель Шоу" потрапили у ДТП дорогою зі Львова, де гостювали з концертом. Автобус коміків виїхав у нічний рейс на Київ лише з одним водієм, через що поліція не виключала версію, що він заснув за кермом.

В результаті ДТП постраждали декілька учасників гумористичної команди і загинула актриса Марина Поплавська. Отримані травми виявилися несумісними з життям.

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, зірки ‘’Дизель Шоу’’ запустили зворушливий флешмоб на честь загиблої Марини Поплавської.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/news/mi-viduzhuemo-travmovanij-v-dtp-aktor-dizel-shou-zvernuvsya-do-glyadachiv.htm”

Курс Биткоин (bitcoin)