loader

Безсмертний: В розгоні протестів у Мінську беруть участь російські військовіЕкс-посол України в Білорусі Роман Безсмертний “не сумнівається” у тому, що “російські військовослужбовці також беруть участь у розгоні” мітингувальників у Мінську.

Об этом сообщает Russiangate


Про це він заявив у ефірі “НВ”, “Радыё Свабода”.


“Хочу нагадати, що сьогодні в Білорусі є російські військові об’єкти. Я не сумніваюся, що у нинішньому розгоні взяли участь російські спецназівці. У Білорусі ніколи не було такої великої кількості ОМОН (як то кажуть, у 33 містах), яка була б більшою за цивільних”, – наголосив Безсмертний.


За словами експосла, зараз може відбуватися реалізація “підписаної шість років тому угоди” між Міністерствами внутрішніх справ Білорусі та Росії. У ній, зокрема, йдеться про те, що “воєнізовані сили використовуються для охорони громадського порядку та кордонів у разі необхідності”.


“Я переконаний, що серед тих, хто виступає за захист так званих “державних інтересів”, є й російські війська”, – додав дипломат.


Крім того, він зізнався, що вірить у “ймовірність успіху мітингувальників у Мінську”.


“Нам просто потрібно зрозуміти, що це відкриє величезне вікно можливостей для Кремля впливати на Білорусь. Головне, щоб білоруси та Лукашенко діяли не так, як це робив Віктор Янукович у 2014 році, коли він підписав лист із запрошенням іноземних військ, бо це спровокує величезні військові конфлікти в Білорусі”, – пояснив Безсмертний.


Нагадаємо, участь у розгоні протестів у Білорусі беруть російські спецпризначенці.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/bezsmertnyy-v-rozghoni-protestiv-u-minsku-berut-uchast-rosiyski-viyskovi/”